4 tipy, jak si zachovat POZITIVNÍ PŘÍSTUP k životu v každodenním shonu

Chcete být ve svém životě šťastnější, ale stále se Vám to nedaří? Jste nespokojení? Žijete stále v minulosti nebo budoucnosti? Cítíte se jako v rozjetém vlaku, který nelze zastavit?

Pak tento eBook a pracovní sešit, který k němu jako BONUS dostanete, je právě pro Vás. Povedu Vás po cestě ke šťastnějšímu životu pomocí 4 tipů, jak na to. Po jejich praktikování věřím, že budete šťastnější než nyní.

 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Reference

Pavlína mi ve svém e-booku připomněla, co už jsem nejspíš někde v hloubi duše věděla. Díky praktickým úkolům mě to ale naučila používat v každodenním životě. Protože kolem nás je spousta teoretických textů o tom jak být zaručeně šťastní, ale právě Pavlínin e-book to uvedl do praxe, snadno a srozumitelně. Díky za něj.

Lucie Klabanovámanažerka a autorka projektu make-it-easy.cz

O seberozvoj a šťastnější život se už nějakou dobu zajímám a snažím se ho vědomě praktikovat. Pavlin e-book mě utvrdil v tom, že jdu tou správnou cestou, jejíž účinky jsou i vědecky podloženy. Pokud vám není vždy jen do smíchu, doporučuji vám pustit si přiložené video, zaručeně se pobavíte

Daniela Vaněčková

Nejprve jsem si myslela, že tento ebook bude další z rady pozitivních “keců” - pardon za ten výraz 🙂 Ale mile mě překvapilo, že tipy jsou vzaté zase z jiného hlediska a zahrnuji i body, které se v pozitivní psychologii neobjevuji často. Určitě doporučuji k přečteni, mě to na pár minut zastavilo a přidalo úsměv na tváři, díky Pájo!

Zuzana Endrychováwww.inspiringzouz.com