Překonejte svůj STRACH! Skamaraďte se s ním.

Ebook pro ty, kteří již nechtějí být omezováni STRACHEM, ale rádi by žili svůj život naplno a s nadhledem!

 • Chtěli byste se naučit pracovat se svým strachem, aby Vás neomezoval při nevhodných chvílích, a Vy si mohli naplno užívat svého života?
 • Rádi byste byli sebevědomější, ale ačkoli se snažíte na sobě pracovat, výsledky stále se nedostavují?
 • Přejete si vyzařovat pozitivitu, lásku a spokojenost? Cítíte však, že když na Vás v práci šéf hodí spousty práce, ve městě je zácpa a děti po Vás stále něco chtějí - a co byste pro ně neudělali, to přece nejde být kladně naladěný!
 • Obáváte se toho, že ztratíte to nejcennější, co máte, a ve Vašem životě zbyde jen prázdnota?
 • Bojíte se, že uděláte chybu, když se do něčeho pustíte? Zároveň však Vaše srdce po tom dychtí?

Jmenuji se Pavlína Faistová Hanyková a trvalo mi spousty let, než jsem se sama naučila pracovat se svými STRACHY a našla jednoduchý, rychlý a efektivní způsob, jak s nimi zacházet. Prošla jsem řadou kurzů, přečetla desítky knih a poslechla si desítky webinářů na toto téma.

Sama jsem měla obrovský strach o svou rodinu a její zdraví, ale obávala jsem se i běžných životních situací - jít na zkoušky, začít podnikat, převzít zodpovědnost za svůj život, z toho, že v práci něco pokazím, zda vychovám z dcery slušného člověka - zkrátka z toho, že nebudu DOST DOBRÁ...

Rozhodla jsem se své know-how sdílet s Vámi. Vím totiž, jak se spousty lidí se trápí v různých životních situacích, kdy jsou svázáni strachem.

Překonejte svůj STRACH! Skamaraďte se s ním.

Ukážu vám, že překonat svůj STRACH a nebýt jím omezený, je jednoduché. Je však nutné zjistit, jak vlastně funguje a jak s ním v praxi zacházet. 
Připravila jsem pro Vás e-book

Už nemusíte trávit čas hledáním na různých internetových portálech nebo číst desítky knih o strachu a práci s ním. To všechno jsem udělala za Vás a navíc přidala své osobní zkušenosti. Shromáždila jsem to všechno pro Vás na jednom místě.

Co se po přečtení ebooku Překonejte svůj STRACH! Skamaraďte se s ním. stane?

 • Budete vědět, co máte dělat, když se v nejméně vhodnou chvíli objeví STRACH.
 • Pochopíte, co Vás vnitřně stále pohání vpřed a Vy kvůli tomu nemůžete prožívat šťastný život dlouhodobě.
 • Budete umět pracovat se svými STRACHY, aby Vás neomezovali v životě.
 • Objevíte tajemství "správných" rozhodnutí v životě.
 • Už nikdy nebudete závislí na někom jiném, naučíte se říkat NE a budete autentičtější.
 • Budete sebevědomě vystupovat na veřejnosti, před kolegy.. - a beze STRACHŮ!

Buďte i Vy v každé životní situaci nad vodou. Podávejte výborné výkony bez omezení STRACHEM a stresem.

CO KONKRÉTNĚ SE V EBOOKU DOZVÍTE?

Zjistíte, co dělat, když Vás přepadne STRACH z něčeho.

Dozvíte se know-how, jak dlouhodobě překonat svůj STRACH.

Uvědomíte si, co praktikovat, abyste byli sebevědomější.

Dozvíte se, jak se necítit osamocený.

Zjistíte, jak vyzařovat pozitivu, lásku a spokojenost, tak byste byli šťastnější Vy i Vaše okolí.

Uvědomíte si způsob, jak činit jen "správná" rozhodnutí.

Představte si ten pocit,

 • kdy přijdete do společnosti a máte o sobě sebevědomě mluvit - v klidu, bez červenání, koktání mluvíte a nejste svázáni STRACHY,
 • kdy Vám přijde do cesta náročná životní zkouška, ale Vy ji zvládnete s přehledem, bez hroucení, dlouhodobé emoční destabilizace,
 • kdy vyzařujete vnitřní harmonii kolem sebe a všichni se Vás táží, kde berete takový vnitřní klid.

Cena ebooku Překonejte svůj STRACH! Skamaraďte se s ním. je

za zahajovací cenu 450 Kč už jen

nicméně hodnota, kterou za něj získáte je mnohonásobě vyšší. Z know-how, které Vám poskytnu, můžete čerpat celý svůj život. Po praktikování informací z ebooku můžete nastartovat šťastnější a naplněnější život.

Zdá se Vám to hodně? Je cena jedné večeře pro dva nebo 2 lahve kvalitního vínka. Hodnota, kterou Vám však přinese ebooku je celoživotní...

Reference

co říkají první čtenáři na ebook?

eBook "Překonejte svůj strach! Skamaraďte se s ním." se mi moc líbí. Je to užitečná pomůcka, která pomůže pracovat se strachem. Ten nás často nejen hodně omezuje a odrazuje od různých změn a životních posunů, ale také od plnění našich snů, a to je velká škoda. Strach je přirozený, ale neměli bychom dopustit, aby nás úplně ovládl a paralyzoval. V eBooku je moc pěkně popsáno, co strach způsobuje. Velmi oceňuji praktické tipy, jak strach zvládat, abychom si kvůli němu příliš nekomplikovali život. Jestli chcete v životě něčeho dosáhnout nebo si splnit nějaký sen a strach vám v tom brání, určitě doporučuji si eBook přečíst. Pomůže vám posunout se k vysněným cílům. Mnoho překážek existuje jen v naší hlavě a skutečnost pak může být úplně jiná. Přeji vám, abyste se strachem brzy zatočili a ať je eBook "Překonejte svůj strach! Skamaraďte se s ním." skvělým pomocníkem na vaší životní cestě.

Mgr. Dita Breberoválektorka osobního rozvoje a partnerských masáží, www.ditabreberova.cz, www.loveacademy.cz

Navíc mám pro Vás tyto skvělé DÁRKY!

Pomohou Vám překonat svůj STRACH!

Obrázková praxe STRACHU

Obrázková praxe STRACHU je takovou cvičebnicí k ebooku. Prostřednictvím obrázků Vás vede k zamyšlení nad vlastním životem a strachem. Navádí Vás také správným směrem ve Vašem případě.

Check diář

Check diář slouží k Vašemu dlouhodobému vedení k žádoucímu chování. Je připraven na 21 dní, tj. doby, při jejímž každodenním aplikování se vytvoří návyk. Check diář je vhodné využívat každý den večer před spaním a zaznačovat si do něj své pokroky.

Afirmační karty

Afirmační karty obsahují výroky z ebooku, které Vám pomohou pracovat nejen se strachem, ale i s životem jako celkem. Je vhodné si je vytisknout a dát na viditelné místo.

Meditace - Překonejte svůj STRACH

Meditace Vám pomůže především v praktické části práce se strachem. Jejím prostřednictvím svůj strach přijmete, a to Vás posune zase o krok dál.

EBOOK I S DÁRKY SE MI MOC LÍBÍ!

Možná vás to všechno docela láká, nicméně pořád trošku pochybujete a honí se Vám v hlavě různé otázky...

 • Zdá se mi to hodně peněz na ebook.
  Strach každý řešíme více méně velmi často. Umět s ním pracovat je dovednost využitelná po celý život a je k nezaplacení. Když se však na to podíváme z jiného úhlu pohledu - co si za cenu e-booku koupíte? Možná 2 lahve kvalitního vína, jednu večeři ve dvou... Je to srovnatelná cena s tím, že se NAVŽDY NAUČÍTE překonávat STRACH, a to Vám může přinést do života více peněz, zvýšit sebevědomí...
 • Informace si můžu najít na internetu zadarmo a sama.
  Ano, to máte pravdu. Můžete se pustit do hledání desítek článků, čtení množství knih, navštěvování workshopů, webinářů - abyste dala všechny informace z ebooku dohromady. Ale není přece jen lepší ušetřit čas a mít vše na jednom místě v UCELENÉ PODOBĚ? Navíc máte k dispozici DÁRKY, mimo jiné i obrázkovou praxi STRACHU. To jsem dělala přímo na míru, takže ji ani nikde jinde nenajdete a samostatně je též neprodejná.
 • Bojím se, že to nebude na mě fungovat.
  Strach - tak to tomto slově bude celý ebook. Věřím, že se s ním naučíte pracovat, tak jako já. Pokud ovšem opravdu usoudíte, že tento obsah není pro Vás, můžete využít 14denní garanci vrácení peněz.

NAVÍC ZÍSKÁVÁTE 100% ZÁRUKU SPOKOJENOSTI

K eBooku vám dávám 14 dní garanci vrácení peněz. 

V případě, že zjistíte, že jste čekali něco jiného, informace z ebooku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, pak vám bez otázek vrátím peníze. Máte na to 14 dní od zakoupení ebooku.  

Vystupte ze své komfortní zóny

Teď je váš čas! Můžete se přestat omezovat svým strachem a žít život naplno - a s nadhledem! Stačí vykročit...

Klikněte na tlačítko Koupit ebook a vyplňte objednávkový formulář. e-book obdržíte elektronicky v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Pokud máte v souvislosti s eBookem jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail pavlina@zivotsusmevem.cz